21 marca 2018 pierwsze Warsztaty FitIT–treningi dla programistów i nie tylko

Z nowym projektem staruje Kodołamacz.pl. Bezpłatne warsztaty #fitIT skierowane do wszystkich, którzy prowadzą siedzący tryb życia i zdecydowanie zbyt dużo czasu spędzają przed ekranem komputera. Prozdrowotne zajęcia poprowadzi Wiktoria Majewska, instruktorka PilatesCore i autorka fanpage’a „Ciało bez tabu”.

Wiktoria Majewska interesuje się różnymi metodami pracy z ciałem, takimi jak kinezjologia, trening powięziowy, ćwiczenia TRE i łączy je na swoich zajęciach tak, aby trening był wszechstronny, zdrowy, ciekawy i angażujący nie tylko na poziomie ciała. Podczas godzinnych warsztatów #fitIT przeniesie uczestników w świat jogi i „zdrowego ruchu”. Zajęcia mają na celu wzmocnić głęboki gorset mięśniowy, zrelaksować i wyciszyć oraz pokazać elementy jogi Iyengara i treningu mięśni dna miednicy. Mięśnie te uczestniczą w stabilizacji całego ciała, a nieprawidłowe ustawienie miednicy lub niewydolne mięśnie mogą być przyczyną bólu pleców, najczęściej w odcinku lędźwiowym.

Podczas treningu wzmocnimy również mięśnie głębokie stabilizujące kręgosłup, pouczymy się poprawnie oddychać, a także nauczymy się „wyciszać” świadomość, co jest bardzo ważne dla dobrego samopoczucia i zachowania zdrowego i aktywnego stylu życia.

Warsztaty #fitIT odbędą się już 21 marca 2018 w Samo Centrum Wszechświata przy Chłodnej 29 w Warszawie. Start o 18:00.

Więcej na stronach:
www.kodolamacz.pl
www.facebook.com/kodolamacz
https://www.eventbrite.co.uk/e/warsztaty-fitit-1-trening-prozdrowotny-z-wiktoria-majewska-registration-43932289661
https://www.facebook.com/events/149942122343441/
Tadeusz Zieliński