Czy polskie kosmetyki Organiclife podbiją Europę?

Polskie kosmetyki Organiclife zyskują coraz więcej zwolenników. Dorota Wiktorowicz podkreśla, że kosmetyki Organiclife są naturalne, polskie i bezkonkurencyjne. Nie ma na naszym rynku produktów o takich składach i stężeniach ziół – w takich cenach, jak oferuje Organiclife.

Zdrowymi, naturalnymi kosmetykami zainteresowała się dwa lata temu. Po wielu próbach, jej ostateczny wybór padł właśnie na Organiclife.

Spotkałam osoby, które uświadomiły mi, jak ważne jest to, co wcieramy w swoją skórę – mówi Dorota Wiktorowicz. Z powodu problemów zdrowotnych zaczęłam zwracać uwagę na to, co ja i moja rodzina spożywamy na co dzień, ale zrozumiałam też, że chemia w naszych łazienkach, w produktach pierwszej potrzeby takich jak szampony, żele pod prysznic, pasty do zębów, antyperspiranty, kremy do codziennej pielęgnacji i inne preparaty, których używamy codziennie może nam bardzo szkodzić i wywoływać liczne choroby.

Zaczęła więc zgłębiać temat składów produktów kosmetycznych i szukać zdrowych produktów, odpowiednich dla siebie i swojej rodziny. Zależało mi również na tym, aby firma nie testowała swoich produktów na zwierzętach – podkreśla Dorota Wiktorowicz. Jest to mój drugi projekt, poprzednia firma nie była polska, dlatego ciągle szukałam produktów polskich, których składy będą czyste i bezpieczne, bo chcę wspierać polską gospodarkę w naszym kraju, gdzie płacę podatki i żyję z moją rodziną. Organiclife w 100 procentach spełnia moje oczekiwania.

Organiclife to polskie labolatorium kosmetyków, które weszło na rynek ponad rok temu, a pani Dorota tworzy swoją grupę klientek od grudnia ubiegłego roku.

Ta polska firma znakomicie się rozwija, ma odbiorców produktów i partnerów biznesowych w różnych miastach w Polsce, a także za granicą. Menadżerowie firmy chcą, aby nasze polskie produkty były znane w całej Europie i nie tylko.

Partnerzy Doroty Wiktorowicz działają w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Gdańsku, Katowicach, Lęborku, Tomaszowie Mazo-
wieckim, Polanicy-Zdroju, Busku, a także firma nawiązuje współpracę z Anglią, Włochami i Niemcami. Sieć ciągle się rozszerza, bo kupujący produkty Organiclife szybko się do nich przekonują i w naturalny sposób rekomendują je w swoich środowiskach.

Mam w zespole klientów, którzy kupują dla siebie i swojej rodziny z 25-procentowym rabatem, biorą udział w licznych promocjach za zakupy dostają dodatkowe bonusy – wyjaśnia zasady Dorota Wiktorowicz. Ale mamy również partnerów biznesowych, którzy w zależności od zaangażowania w projekt odpowiednio zarabiają. Firma ma bardzo korzystny dla osób zaangażowanych system wynagradzania i zarobki mogą być bardzo wysokie. Dodatkowo oferuje również samochody służbowe, liczne nagrody, wycieczki dla działających liderów.

Oczywiście sieć Organiclife dba również o mężczyzn, a jest ich bardzo dużo wśród współpracowników, partnerów i klientów. Arkadiusz Śnieżko, twórca składów stworzył rewelacyjną serię przeznaczoną dla panów, m.in. żele do higieny intymnej dla mężczyzn. – Produkty są bezkonkurencyjne i mężczyźni je uwielbiają – wprost i z przekonaniem zachwala pani Dorota. Mój mąż, który wcześniej nie był zwolennikiem stosowania kremów. obecnie jest stałym użytkownikiem tej serii, a także używa je mój 10-letni syn i chwali się kolegom, że jest już dorosły, bo używa takich samych kosmetyków “for men”, jak tata.

Współpracują również z salonami kosmetycznymi i fryzjerskimi. To miejsca, gdzie można zaoferować klientom organiczne produkty Organiclife do codziennej pielęgnacji po zabiegach kosmetycznych. Kupowane przez klientki i klientów są także szampony i odżywki do zdrowej pielęgnacji włosów. Szczególnie miło jest menadżerom i partnerom oraz pracownikom laboratorium, gdy klienci zwracają się z podziękowaniami, a te już nieraz były przysyłane przez pacjentów po chemioterapiach, którym włosy zaczęły szybciej odrastać po stosowaniu serum regenerującego Organiclife. Laboratorium tworzy kosmetyki w sposób odpowiedzialny, kładąc bardzo duży nacisk na synergiczne działanie składników, co zwiększa skuteczność produkowanych preparatów.

Produkty Organic Life zawierają wyciągi ze świeżych roślin o silnym stężeniu, do 55 procent. Wszystkie zioła i rośliny pochodzą z plantacji organicznych, a dostawcy są starannie wyselekcjonowani, zapewniający najlepszą jakość surowców kosmetycznych i farmaceutycznych, aby zapewnić najwyższą reaktywność substancji czynnych. Dodatkowym atutem produktów Organiclife jest to, że nie są testowane na zwierzętach, czyli są odpowiednie dla wegetarian i wegan.

Dla zainteresowanych linki aktywacyjne są dwa:
Link do sklepu – dla osób, które bez rejestracji w systemie chcą kupować produkty w cenach katalogowych 100%.
https://dwiktorowicz.organiclife.com.pl/shop.html

Link aktywacyjny dla osób, które chcą się zarejestrować w systemie i otrzymać dożywotnią zniżkę na wszystkie produkty w wysokości 25% – rejestracja jest darmowa, aby otrzymać zniżkę należy pierwsze zakupy zrobić na 100 punktów, czyli ok. 155 zł.
https://dwiktorowicz.organiclife.com.pl/register.html
Małgorzata Fyda