O wyjściu z kryzysu – Jakub B. Bączek

Jak wyjść z kryzysu mentalnego- warsztaty Jakub Bączek

Każdy marzy o wyjściu z kryzysu, ale brak motywacji i wciąż rosnąca inflacja, to czarne scenariusze. Nie łatwo jest zmienić myślenie oraz znaleźć siły, by pokonać trudną sytuację. Jakub B. Bączek, który jest trener mentalnym gwiazd biznesu, olimpijczyków i mediów, chce pomóc każdej zainteresowanej osobie i dlatego w październiku, kolejny już raz wyruszy w Polskę z warsztatami, na których zaprezentuje techniki psychologiczne, za pomocą autorskiego programu, podnoszącymi jakość życia, czyli poprawę zdrowia, finansów oraz relacji z innymi i samym sobą.

O wyjściu z kryzysu i zmianie naszego myślenia

Dzisiejsza sytuacja na świecie sprawiła, iż zmagamy się z nowymi i trudnymi wyzwaniami. Pandemia, szalejąca inflacja i wojna wpłynęły negatywnie na nasze portfele, ale także na mentalność oraz samopoczucie. Coraz więcej Polaków dotyka kryzys psychiczny, brak motywacji czy wypalenie zawodowe. Lęk o przyszłość nie pozwala cieszyć się i w pełni korzystać z życia. Nie wiemy, jak wybrać sobie cel i do niego dążyć. O wyjściu z kryzysu marzy każdy, ale jaki jest sposób? Potrzebujemy do tego zmiany naszego myślenia i nastawienia. Niestety nic nie przychodzi samo, dlatego warto więc sobie pomóc, korzystając z rad specjalisty, od lat pomagającego w tym zakresie największym biznesmenom, gwiazdom sportu, ale też zwykłym ludziom.

Kolejna edycja warsztatów Roadshow

Z myślą o Was zaczynamy kolejną już edycję warsztatów Roadshow, podczas której dowiecie się o wyjściu z kryzysu mentalnego. Pomogę Wam znaleźć odpowiedź na pytanie, jak to zrobić. Podam też skuteczne narzędzia z zakresu psychologii rozwojowej i psychologii sukcesu. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję wzięcia udziału w  treningu mentalnym i dowiedzą się, jak poradzić sobie z trudnymi sytuacjami, wyznaczyć cel, konsekwentnie do niego dążąc. Porozmawiamy także o zarządzaniu finansami, w jaki sposób można oszczędzać i wydawać pieniądze. Doradzę, w co warto zainwestować fundusze, by zwiększyć ich wartość mówi Jakub B. Bączek.

Kiedy i gdzie odbędą się warsztaty Roadshow

Dotychczas na warsztaty Roadshow zapisało się ponad 15 000 osób. Jeśli chcesz możesz do nich w tym roku dołączyć. Pierwsze wydarzenie już 1 października. Warsztaty odbywać się będą w 10 miastach: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Poznań, Warszawa, Lublin, Rzeszów, Kielce i Kraków. Na scenie zobaczymy przedmówcę, który podzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i udzieli wskazówek, jak wprowadzić realne i skuteczne zmiany w życiu codziennym. Wydarzenia poprowadzi Sebastian Padula – konferansjer oraz trener, organizator szkoleń animacyjnych i trener Jogi Śmiechu.

Więcej informacji oraz bilety na wydarzenie można znaleźć na stronie: https://marzeniasiespelnia.pl/
Maria Poławska